| pisi99pusy88 a întrebat:

as vrea sa stiu daca ma iubeste cu adevarat, prin ce ar trebui sa imi dovedeasca? Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Bună.

Este lângă tine când ai nevoie, te ajută cu ORICE absolut ORICE. Când vei vedea CE este în stare să facă pentru tine, atunci îţi vei da seama cât de mult te iubeşte, altă cale nu este.
Scurt şi la obiect : ESTE LÂNGĂ TINE INDIFERENT DE CE SE ÎNTÂMPLĂ ŞI NU TE LASĂ SINGURĂ ÎN CELE MAI GRELE MOMENTE. big grin

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : bvb.marty

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Stiintific faza cu tomograful, detectorul de minciuni, daca as sti si varsta voastra ti-as spune mai multe

| h3r a răspuns:

Dacă te iubește cu adevărat, vei știi.