| monica_8577 a întrebat:

cum as putea sa imi atrag mai mult iubitul? avem 3 ani de cand suntem impreuna, locuim amandoi, ne iubim foarte mult, dar as vrea sa il impresionez cu ceva special. ce as putea face? mersi

2 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Nu forta lucrurile, lasale-n firescul lor sa se parcurga, e mai trainic si sanatos, cand o va cere momentul vei simti ce ai de facut.

| meduzzza a răspuns:

Fa si tu o cina romantica cu lumanari aprinse, in timp pregateste cada cu apa fierbinte plina cu spuma...chestii de astea.etc