| MisSKaprizZ a întrebat:

am nevoie de agutor. peste 2 saptamini eu si iubitul meu implinim 1 an impreuna. ce cadou as putea sa-i fac. as vrea ceva special. mersi anticipat... dau funda celei mai bune idei..ms

Răspuns Câştigător
| wanna a răspuns:

Treaba asta cu cina romantica e buna, daca locuiti impreuna.
Secretul e sa il surprinzi si sa pregatesti tu de una singurica atat mancarea cat si ornamentul mesei( trebuie sa contina neaparat o lumanare si cateva petale de trandafiri). Rezultatul o sa fie nemaipomenit, cel putin asa a fost in cazul meu.
Eu i-am facut o cina romantica acum de Sf Valentin si vreau sa iti spun ca a fost atat de impresionat de l-au luat toate emotiile. Ziceai ca ne intalnim pentru prima datahee hee Incepuse sa vorbeasca corect gramatical fix ca la inceput(noi suntem din Iasi, deci moldoveni si cand zic "te iubesc" inseamna ca te iubesc dar cand iti zic " ti iubesc" sa stii ca vine din adancul sufletului big grin ) Daca vrei iti trimit o poza cu ce-am reusit sa fac :p
Pe langa asta poti sa ii faci si un cadou incarcat de semnificatie.
Mie imi plac cuferele mici de lemn care sunt utilizate pentru depozitarea bijuteriilor. Poti sa cumperi pe care sa o umpli cu monezi mici, de 1, 5bani si pe o foita de hartie sa desenezi o harta stilizata in care sa ilutrezi drumul spre o inima, inima ta evident :p. Pe spatele hartii poti scrie diverse mesaje.De exemplu: "Ai gasit drumul spre inima mea.Eu sunt mica ta comoara." Harta pe care ai s-o asezi in cufar, printre monezi, lasand doar un coltisor sa se vada.
Sau cum am facut eu la aniversarea noastra de 1 an, intr-un cufar din acesta de lemn, am pus nisip ornamental rosu si o inimioara de sticla, apoi am gravat pe spatele cufarului: "Forever yours" si data. Iar pentru ca ne-am petrecut aniversarea in "locul nostru" adica pe acoperisul unei cetati, nu am putut aduce prea multe cu mine insa am taiat o inimioara din prajitura pe care o facusem acasa, i-am mai facut o glazura si cu o lumanarica pentru primul an impreuna big grin
Altceva... poti face un calendar personalizat cu pozele voastre. Cate o poza sugestiva pentru fiecare luna.
Mult succes iti doresc si La multi ani impreuna! happy

| wanna a răspuns (pentru wanna):

Ahhh...si sa nu uiti sa te faci frumusica frumusica (dar cred ca asta ai stabilit deja :p)

| MisSKaprizZ explică (pentru wanna):

Da si eu sunt moldoveanca happy am locuit la Iasi dar acum locuiesk la Bucuresti acum 2 ani happy si el de asemenea e moldovean...mersi de propunerea cu poza ar fi bine sa-mi trimiti o poza fiindca nici nu am idee cum va arata sau ceva de felul acesta...happy mersi.

| MisSKaprizZ explică (pentru wanna):

Si apropo sorry de intrebare dar citi ani deacum sunteti impreuna? happy

| wanna a răspuns (pentru MisSKaprizZ):

Pe 1 ianuarie am facut 2 ani :p

| wanna a răspuns (pentru MisSKaprizZ):

Https://www.facebook.com/....../photo.php
Aici ai un link cu poza. Sper ca-ti va fi de folos. :)

| MisSKaprizZ explică (pentru wanna):

Felicitari happy

| MisSKaprizZ explică (pentru wanna):

Imi scrie "Acest conţinut este indisponibil momentan" da-mi adresa ta de pe facebook. desigur daca vrei happy

| wanna a răspuns (pentru MisSKaprizZ):

Ti-am lasat un mesaj cu adresa mea de facebook.

| wanna a răspuns (pentru MisSKaprizZ):

Multumim blushing

| MisSKaprizZ explică (pentru wanna):

Mersi happy

| ParadiseSD a răspuns (pentru wanna):

Buna))poti te rog sa trimeti poza...plizzz.am si eu nevoie de ea.

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O cina romantica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O cină romantică în doi este perfectă+o noapte de neuitat.
Te pup!

| paceandlove a răspuns:

O cana sau un tricou alb cu fotografia ta pe el gasesti asemenea standuri in malll

| MaryD a răspuns:

Cina romantica merge, dar nu cred ca isi va aminti asa de bine.Gandeste-te la la hobby-urile lui si i-ai ceva ce sigur ii va placea. Sau fa-i ceva, o rama facuta si vopsita de tine in care sa pui poze cu cele mai bune momente ale voastre si sa scrii top 12(ca impliniti 12 luni, sau daca nu foloseste alt numar.) cele mai frumoase intamplari care v-i s-au intamplat din punctul tau de vedere, si desigur melodia voastra(daca aveti una, daca nu aveti melodiile care va amintesc de momente frumoase big grin)

| Mella_Mihaela_1992 a răspuns:

Ai putea sa cumperi o rama si sa pui prima voastra poza impreuna sau ai putea sa ii cumperi un tricou simplu si sa imprimi ceva pe el gen un motto al vostru sau o poza cu voi.