| anonimm123456789 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cum sa imi impresionez iubitul suntem de 10 luni impreuna si as vrea sa il impresionez cu un cadou, fapta orice. Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi.

6 răspunsuri:
| DizzyXD a răspuns:

Eu zic sa il duci intr-un loc romantic, sa cinati, la un film big grin

| anonimm123456789 explică (pentru DizzyXD):

Imi place mult ideea ta si cred ca o sa fac si lucrul asta, merci!

| DizzyXD a răspuns:

Multumesc

| dotea_5137 a răspuns:

Salut, eu cind am implinit un an cu iubitul meu i-am daruit o poza A4 pe ea mai multe poze de ale noastre asa facute frumos am pus-o intr-o rama si era super ( poza am facut-o la un salon unde se fac cani cu poze, perne cu poze etc.

| anonimm123456789 explică (pentru dotea_5137):

Multumes chiar mi-ai dat o idee bun

| anonimm123456789 explică:

Si eu ma gandisem cu albumul foto dar mi-ai dat o idee buna cu poza in fiecare luna.Multumes.