| love_4777 a întrebat:

cum as putea slabi asa m-ai repede am 1.70 inaltime si 70 kg si greau sa slabesc ...am facut si sala si tot degeaba regim peste regim fara rezultat as vrea sa dau jos de la solduri si de la abdomen ...mersi anticipat

5 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Eu am 1.70 si 73 de kg. am tinut un regim drastic timp de o saptamana mancam decat un fruct pe zi. ajunsesem sa am 69kg. dp o saptamana am renuntat la acest regim.m-am ingrasat si am ajuns iar la 73. acum tin un regim sanatos si fac sport mult

| chelie91ptm a răspuns:

Du-te la alergat

| chelie91ptm a răspuns:

Fa un sport

| chelie91ptm a răspuns:

Astept funda

| tpu2011_1353 a răspuns:

.hm.ai facut sala si n-a dat rezultate? Depinde cat timp ai facut, nu poti da jos in 2 saptamani de sala.Eu zic sa incerci sala si 1 data 2 de ori pe saptamana daca rezisti sauna.Nu manca dupa ora 6-7, si atunci poti manca fructe sau salate simple.incearca sa renunti la paine si dulce mananci 1 data pe saptamana. daca se poate si mai putin.Eu asa am dat joshappy Mult noorc.happy