| oCiudata a întrebat:

Cum catalogati voi viata? Cu ce asemanati voi viata?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| ilenutzza a răspuns:

Pai in primul rand viata e viata, nu pot sa o explic dar acum viata e sa zicem si buna si rea, uneori te bucuri pentru ce ai iar alteori te consumi ca nu ai. Acum in primul rand viata e ca un fel de carusel niciodata nu e sigura. E plina de neprevazut si nu sti ce te asteapta.

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Viata e ca parul de la cur...scurta si plina de ca*at

| Psihoyounger a răspuns:

Cu o cafea amara. Am şi scris despre asta, nu are rost să dau copy-paste aici:
http://www.calincocis.ro/index.php/2011/07/05/cafea-amara/

| Sonia a răspuns:

Cu un drum plin de sisuri si coborasuri! Daca ajungi sus, sa fi sigur ca nu poti sa ramai acolo.

| LolLzz a răspuns:

Viata e ca o p**a una mai lunga alta mai scurta laughing)