| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor!
Cu ce asemănaţi viaţa?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu un eșec total, cu o persoană care nu iartă!
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Buna!
Cu o apa curgatoare, doar curgi, fara scop, si cu "un artific", esti aruncat afara, te inalti, stralucesti tot mai tare, iar dupa ce stralucesti cel mai tare incepi sa te stingi in cadere...

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Cu moartea.

| Ibrahimovic a răspuns:

Cu Raiul love struck

| Klaryssa a răspuns:

Cu o aventura care poate fi superba, de vis sau chinuitoare, cruda.tu cu ce o asemeni?

| ellaells a răspuns:

Un cerc. Alergi ce alergi si ajungi tot de unde ai plecat.

| SSWK a răspuns:

Cu o spirala

| teodora24 a răspuns:

Cu o floare, care infloreste pana moare.

| Məğa a răspuns:

Cu nimic. Nimic de pe lume nu este cad viata. Nici 100 de plante nu face cat o viata.Viata este cel mai schump lucru depe lume. Cu nimic, nimic nu face cat viata.

| onecika a răspuns:

Cu un fluture. Unii aleargă după el, alţii doar se joc