| dancenyng a întrebat:

Cum e cind faci prima data sex?

Răspuns Câştigător
| 1cristian1990 a răspuns:

E fumos atunci cand faci dragoste, te topesti de placere, mai ales daca treci de pragu acesta, care e dureros putin pentru fete, dar eu zic ca merita din perspectiva baiatului! Hai sa o luam asa: E una dintre cele mai frumoase actiuni sa faci dragoste, sa pui la mijloc sentimente si in plus e natura umana, dai frau imaginatiei si aveti un secret de care stiti numai voi 2 si va povestiti a 2-a zi la cafea placerile deliciase si cum v-a placut mai mult. etc happy! Dar mai intai de toate te rog sa te documentezi putin cand si cum poti face dragoste, sa nu ajungi cu alte intrebari pe TPU... poate le sti si u!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am raspuns la cealalta intrebare tot despre acest subiect foarte detaliat, zic eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti fata atunci iti spun eu cum este ca si eu sunt fata. Iubitul tau trebuie sa te excite mult(daca vreti sa faceti sex)ca sa fii uda acolo jos.Pentru prima data (si dupa aceea de vreo 4-5 ori)doare destul de rau mai ales pana intra acolo la tine iar dupa aceea cand incepe sa se miste te ustura si te doare in acelasi timp.Eu asa am patit desi nu a curs sange.Nu e bine prima oara(oricat ai fi de excitata cred eu). Probabil iti va fi rusine sa te dezbraci dar depinde ce fel de persoana esti happy Sa nu te astepti sa reuseasca sa intre din prima ca nu e asa, o sa te gandesti ca cine te-a pus sa vrei happy dar sa nu te sperii big grin O sa fie bine pana la urma big grin daca mai ai intrebari spune-mi si iti raspund.

| Fernando9Torres a răspuns:

Cand faci sex e ceva de genu`:http://giphy.com/gifs/z91tFIwWZOJq0

Iar cand faci dragoste e ceva de genu`:http://giphy.com/gifs/Bchbie53tGlOM

Funda!

| anonimguy3 a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Ba tu mereu dai raspunsuri hazli rolling on the floor))) aia cu dragostea nu am inteles-o rolling on the floor

| HaLoGeNNN a răspuns:

Baieti=Placere
Fete=Durere (unele)

| Xulescu006 a răspuns:

Prima data doare!

| dream36 a răspuns:

E foarte bine, esti ca in al noulea cer si este putin dureros pentru fata, in caz ca esti baiat ai grija cu ea sau daca esti fata sa ai grija tu. FUNDA? big grin