| cristims a întrebat:

Cum e prima data cand faci sex?

Răspuns Câştigător
| MissDyDee a răspuns:

Copii...gata pauza terminati serios...cu Siviun95 m-am mai intalnit si prin alte partilaughing.Nu va ma luati unul de celalalt ca nu are rost zau acum..cineva a pus o intrebare la modul serios nu sa va luati voi la paruiala ca doua fetite.silviu esti mai mare ca mine cu juma de an..si tu aditza esti mai mic cu juma de an asa ca eu sunt arbitru aicilaughing si va zic ca va dau cartonas rosu daca nu incetatiphbbbbt.nu serios acum gata lasati ciondaneala ca nu demonstrati altceva decat ca aveti 3 ani amandoi! Sper sa nu va luati de mine acu'waiting!

27 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Frumos :X in niciun caz ca-n filme tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca prima data cand faci laba

| Demonull a răspuns:

E divin, e foarte taree e ca o shaorma cu de toatelaughing)) te simti in al 10-lea cer ce poate fi mai placut decat sexu? sexu este ..este FANTASTIC! funda? laughing))

| Silviu591 a răspuns (pentru Demonull):

Ultraa gaaaay!

| Demonull a răspuns (pentru Silviu591):

rolling on the floor)ma copil prost tu nu ti ai dat seama ca fac misto? si de ce gay ma? a ma scuzi dac anus tii ce e ala sex ..nu e chestia aia cand te f*ute colegu tau de banca in fundulet..deci ma confuzi cu tine..MARS!

| Silviu591 a răspuns (pentru Demonull):

Copil dar totusi mai mare decat tine..desteptu-le..ti-am zis ce ti-am zis pentru faptul ca ai cerut "funda" ce boala..numai pe fetitele de 12 ani le vedeam ca faceau asta.ce rezulta de aici? Si vad ca ai mancat niste litere.te-au luat trasnpiratiile de la emotii? vorbeste mai frumos dar in primul rand invata sa scrii si dupa mai vorbimwinking

| Demonull a răspuns (pentru Silviu591):

Mai mare decat mine? rolling on the floornu am mancat litere golanasule m-am grabit la scris cererea funditei era tot sub o forma satirica vezi ca te faci de **** pe aici cu comentarii de copil de 14 ani.

| Silviu591 a răspuns (pentru Demonull):

Vai de capul tau..lasa-te sincer

| Demonull a răspuns (pentru Silviu591):

Ma las in seara asta nu mai trec pe la mama ta _)_ te bagi si tu in vorba ca sa imi bat in seara asta p*** de tine nu?

| Silviu591 a răspuns (pentru Demonull):

laughing hai lasa-ma cu vorbele astea.ti-am demonstrat mai sus ca esti gay. deci n-ai sanse

| Demonull a răspuns (pentru Silviu591):

Ce ai demonstrat copilas? eu rad de sparg de tine obositule

| Silviu591 a răspuns (pentru MissDyDee):

laughing mai rad si eu pe aici.da-mi macar un avertisment nu din prima rosu phbbbbt

| MissDyDee a răspuns (pentru Silviu591):

Bine bine va iert de data asta pentru ca ma rogi asa "frumos"laughing)...da' sa nu se mai repete ca o sa fiu neiertatoarelaughing...Moartea cu coasa o sa fiu!devil

| Demonull a răspuns (pentru MissDyDee):

Ba da tu urmezi acum devil nu serios n-am inteles faza cu ultra -gay totul era o gluma dar daca pe el il trage (de manicuta) colegul de banca rolling eyes

| MissDyDee a răspuns (pentru Demonull):

Copii...gata pauza terminati serios...cu Siviun95 m-am mai intalnit si prin alte partilaughing.Nu va ma luati unul de celalalt ca nu are rost zau acum..cineva a pus o intrebare la modul serios nu sa va luati voi la paruiala ca doua fetite.silviu esti mai mare ca mine cu juma de an..si tu aditza esti mai mic cu juma de an asa ca eu sunt arbitru aicilaughing si va zic ca va dau cartonas rosu daca nu incetatiphbbbbt.nu serios acum gata lasati ciondaneala ca nu demonstrati altceva decat ca aveti 3 ani amandoi! Sper sa nu va luati de mine acu'waiting!

| MissDyDee a răspuns:

Frumooooooooooooslove struck....La mine a fost chiar special..lumanarele parfumate, muzicuta in surdin, un paharel de sampaniutza si muuuult preludiu pupaturi mangaieri...a fost splendidlove struck

| Silviu591 a răspuns (pentru MissDyDee):

Please tell me more!

| MissDyDee a răspuns (pentru Silviu591):

About what my friend?happy

| Silviu591 a răspuns (pentru MissDyDee):

"Frumoooooooooooos....La mine a fost chiar special..lumanarele parfumate, muzicuta in surdin, un paharel de sampaniutza si muuuult preludiu pupaturi mangaieri...a fost splendid" smug

| MissDyDee a răspuns (pentru Silviu591):

Pai numai e mai mult de spus...ce am spus mai sus si actu' in sinelaughingadica trebuia sa fie mai mult?thinkinglaughingdoar ca mie chiar mi-a placut prima experienta cu toate ca eram speriata de bombe de atea zvonuri si chestii citite pe internet pe urma m-am desteptat si eu ca de eram prostanca pe atuncilaughing

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Daca e cu persoana potrivita la momentul potrivit e cel mai minunat lucru care ti se poate intampla!
pafta si nu ezita sa o faci!

| SoMesAy a răspuns:

Salut tuturor!

| cristims explică:

Va multumesc tuturor pentru sfaturi! big grin

| MissDyDee a răspuns (pentru cristims):

Multumesc pentru funda laughing..nici nu ma asteptam ca pentru asta sa iau funda sincerlaughing

| cristims explică (pentru MissDyDee):

Ai reusit sa-i opresti, de asta ti-am dat funda.

| MissDyDee a răspuns (pentru cristims):

Multumesclaughing..ma stresau zici ca aveau 3 anilaughing)

| Silviu591 a răspuns (pentru MissDyDee):

Da bine.3 ani. faza e ca eu nu am injurat pe nimeni..tot ce-am spus era adevarat happy si ce am comentat prima data big grin

| Demonull a răspuns (pentru Silviu591):

Ce e adevarat ma? du-te ma acasa ca iti este foame!