| byapiki a întrebat:

Cum mi-as putea excita iubitul? Sunt incepatoare la acest capitol si as vrea sa il surprind. Va rog fara glume. El imi spune ca sunt prea statica.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu trebuie sa faci absolut nimic in plus fata de a ii permite iubitului sa-ti exploreze cu "deamanuntul " sau "cu temeinicie" zonele tale erogene, dar cu precadere "pasarica". Eventual pentru a nu fi considerata chiar "statica" ai putea incerca sa-ti folosesti si tu mana ta intr-un anumit loc de pe trupul lui. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Cum as putea sa pun o intrebare la care stiu deja raspunsul? Va rog fara glume. Stiu deja ce vreau sa fac, astept raspunsuri cat se poate de porcoase.

| Xpressurself a răspuns:

Sa-i vorbesti foarte senzual asa cum esti tu cand stii sa fii draguta, saruturi pe gat sau pur si simplu sa vorbiti despre sex big grin

| AlexDFY a răspuns:

Atingandu l acolo

| Leo1993 a răspuns:

Ii faci o laba