| annapwp a întrebat:

Buna,cum pot sa ii spun baiatului pe care il plac ca il iubesc. funda

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pur si simplu ii spui.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Incearca sa-i spui pe mess sau printr-un bilet la scoala de exemplu, sau ai putea o fata sa vorbeasca cu el si sa-l intrebe daca te place mai intai si daca da, apoi ii poti spune ca-l iubesti!

| Azµre a răspuns:

Te Iubesc!

| NuMaContrazice a răspuns:

Pai daca il placi ii spui ca il placi, nu ca-l iubesti, si e simplu, te duci la el, il rogi sa vine undeva unde sa fiti doar voi 2 sa stati de vorba si aici ii spui ca iti place de el si ca ai vrea sa fiti impreuna, dar in mod normal baiatul ar trebui sa faca asta.

| Numero1 a răspuns:

De un milion de ori am vazut intrebarea asta pe TPU, simplu ai spui si gata.

Răspuns utilizator avertizat
| allison20 a răspuns:

Nu ii spui direct, mai intai vorbeste cu el despre alte lucruri sa va cunoasteti mai bine. Da-i de inteles ca tu vrei mai mult decat o simpla prietenie si baiatul va sti ce sa faca.

| Anastasya01 a răspuns:

Pur si simplu apropriete de el.)Incepe discutia si te descurci tu cumva.)

| 12dulcika12 a răspuns:

Daca nu vrei sa ii spui fata in fata roaga o prietena sa vorbeasca cu el saaaau trimte-i un measj in care sa scrii tot ceea ce simti pentru el... funda? big grinbig grinbig grinbig grin