| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii spun baiatului de care imi place ca il iubesc?

12 răspunsuri:
| want2bMajestic a răspuns:

Ii zici in fata ca ai de vb ceva tare imp cu el... il lasi o zi p ganduri si a 2 zi ii zici... o sa vezi cum reactioneaza.bine sau.pasiv

| catalina_2916 a răspuns:

Poi dk deja snteti impreuna, intr-un moment cand sunteti doar voi 2 ii spui:stii, eu chiar am ajuns sa tin mult la tine, si sper s ramanem cat mai mult timp impreuna, dupa care il saruti pasional... q siguranta il vei da peste caphee hee

| MADALINAAAA a răspuns:

Poi in primul rand. el iti impartaseste sentimentele? k e foarte important asta
...si daca si el te iubeste, atunci spune-i f simplu k insemna mult pentru tine, si k ai ajuns sa il iubesti...baftawinking

| Uana_5406 a răspuns:

Daca nu ai curaj sa ii zici ceva in fata, ii trimiti un mail cu o melodie a carei versuri sa fie semnificative. Daca e destept, poate isi da seama, daca deschide subiectul cum ca de ce i'ai trimis'o, ii spui. (I did it.)

| altul a răspuns:

Daca te baga inseama sau iti atrage atentia atunci ar fi cazul sa i spui in fata sa sa i spui prietenei tele sa i spuna lui si...

| raloosc a răspuns:

Depinde daca el are aceleasi sent k u...pentru ca asa te-ar putea rani si... deci uita-te si u cum se poarta cu tine si daca e bine spune-i in fata sau cum simti uwinkinghappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ca si eu vreau sa fac acelasi lucru si nu stiu cum.plus ca ma intalnesc cam rar cu pers respectiva!crying((

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu prea stiu cu ce pot sa te ajut pentru ca u sti mai bine ca si oricine ce fel de persoana este si ce fel de caracter are eu nu stiu. Pai daca nu esti cu el si el nu te baga in seama mai bine incearaca sa-l uiti ca mai sunt baieti nu merita sa suferi pentru unu. Asta e sfautu meu u faci ce vrei.TZOOK SI MULTA MULTA BAFTA.KISS

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai. daca banuiesti ca te place, sau chiar daca nu il chiemi si il saruti.(nu stiu as vrea sa incerc dar cred ca nu e momentul potrivit am doar 112 ani...)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai.daca banuiesti ca te place,sau chiar daca nu il chiemi si il saruti.(nu stiu as vrea sa incerc dar cred ca nu e momentul potrivit am doar 112 ani...)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu eam spus in fata pe sms si chiar functioneaza incearca si tu... dar daca stii precis ca si el te place daca nu nu stiu ce sa faci mai bine uita de el...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De limbajul trupului ai auzit?