| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Daca i-as spune băiatului pe care il plac ca il iubesc, el ma va ignora?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care nu vei primi un raspuns sau va ignora demersul tau, vei avea atat certitudinea cat si confirmarea chiar si tacita ca dorintele tale raman neimplinite si intr-o asemenea situatie nu mai are nici un rost sa-ti irosesti in continuare timpul cu totul inutil. In concluzie trebuie sa incerci, fiindca indiferent de raspunsul primit in oricare dintre situatii tu vei fi cea in castig. Succes!

7 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Depinde citi ani are si daca ii place de tine sau nu.

| Adiq a răspuns:

Daca te-ar placea, de ce te-ar ignora?

| mnfjgjfgtmfgktrgfo explică (pentru Adiq):

Pai nu stiu daca ma place si de asta mi-e frica sa ii spun...

| Adiq a răspuns (pentru mnfjgjfgtmfgktrgfo):

Nu o sa stii pana nu ii spui. Nu are ce sa-ti faca, maxim o sa te refuze. Si oricum, daca nu-i spuneai tot nu erai impreuna cu el. ( deci dupa mine nu ai ce pierde, macar incerci )

| mnfjgjfgtmfgktrgfo explică (pentru Adiq):

Da-l incolo m-am saturat pana peste cap gata

| Adiq a răspuns (pentru mnfjgjfgtmfgktrgfo):

Faci cum vrei, bafta.

| mnfjgjfgtmfgktrgfo explică (pentru Adiq):

Mda mersi