| yoanna_9760 a întrebat:

cum pot sa imi dau seama daca un baiat ma place? ma inteleg bine cu el si prietenii imi zic ca ma place dar eu tot nu sunt sigura.cum imi pot da seama daca chiar ma place? se uita des la mine, imi zambeste cand ma vede, vb destul de des, la scoala intr-o zi eram suparata si el a venit la mine si incerca sa ma faca sa rad, pe mess cand ii scriu imi raspunde mereu, chiar daca o data juca cv si nu vb cu nimeni cand i-am scris si l-am intrebat daca poate vb mi-a zis ca da, etc.sunt mai multe dar nu mi le amintesc acum pe toate.cred ca toti colegii din clasa cred ca el ma place. numai eu nu... voi ce credeti? va rog sa ma ajutati ca eu il plac f f mult si nu pot sa-i sp doar daca sunt sigura...ca eu sunt c-am timidasad...

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Heyhappy....pai deja a dat semne ca te place...eu zic sa te pui pe treaba si sa'i spui si tu ce simti pentru el...sau cel putin daca esti prea timida si nu poti sa o spui atunci arata'i prin gesturi...
Succes kiss

6 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Intreaba-lwinking... oricum eu cred ca te place...happy

| muffin94 a răspuns:

Din ce-ai spus tu mai sus si eu sunt de parere ca te place happy i-ati inima in dinti si spune-i-o tongue asa daca stai si astepti sa treaca timpul poate se indragosteste de alta... daca vezi ca nu face el primul pas atunci fa-l tu tongue poate si el crede ca nu-l placi de aceea nu ti-a cerut prietenia inca happy

| LiveInColour a răspuns:

Pai eu cred ca ti-ai raspuns singura la intrebare... da iti zambeste... se uita des la tine... incearca sa te ajute cand ai dificultati... doar pe tine te baga in seama cand este ocupat. si multe altele. dupa cum zici tu. Eu zic ca nu ai de ce sa iti faci griji... de batut nu isi bate joc de tine. TE PLACE... deci mai bine ar fi sa ii zici prietenei tale cele mai bune sa il intrebe cum i se pari tu lui... daca zici ca esti timida si ca si tu il placi foarte mult... nu stiu ce varsta ai si chiar as vrea sa te ajut pentru ca si eu am avut aceeasi situatie. te rog pune id-ul in lista sa mai vorbim :
te_iubeste_cineva_love
pup. si. mai vorbim pe mess sa te ajutwinking mi-ar face placere

| eusinumaieu a răspuns:

Asa am fost si eu ca tine intr-o situatiehee hee. ieri mi-a zis laughing ca lui ii place de mine :phbbbbt.si ca ii suparat ca nu ma arelaughing) .pai nu stiu intreaba-l si tu mai pe acolite .cand ii trist spune-i ca dc ii trist ca te`o parasit prietena laughing>. poate se scapa si zice ca te place bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ioana. Parerea mea este ca daca esti sigura p tine poti sa-l intrebi, sau ii pui o intrebare ce ar face el in cazul acesta

| Leu_Dennis_1995 a răspuns:

Ar trebui sa-i spui daca il placi si sa il intrebi daca te place
laughinglove struck