| aliyo a întrebat:

Buna Cum pot sa intru pe messenger de pe telefonul mobil (Samsung GT-S5560i) scriu id-ul si parola, dar imi apare "id sau parol aincorecte". mai scriu o data, dar imi apare la fel.si imi apare un cod dedesubt (343). sau ceva de genu` ce trebuie sa fac ca sa ma pot loga pe mess?:-| MULTUMESC! funda+vot!love struck. si. scuze de categorie!

1 răspuns:
| Bella52354446 a răspuns:

Pai trebuie sa ai net... daca nu ai net trebuie probabil sa ai WLAN si acolo cauti WLAN-uri disponibile fara parola