| DrugFree a întrebat:

Sunt disperat! Cand intru in Yahoo messenger, imi apare ca trebuie sa scriu email-ul si parola. Cand le scriu, nu, merge. Imi zice : The password you entered is incorect, de ce? Sunt sigur ca am pus-o corect, nu am intrat pe mess-ul altuia. De ce imi apare asa? Funda+3 voturi!

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Nu-ti face griji. Este o eroare a Yahoo. Lasa-l asa si incearca mai tarziu. Mi s-a intamplat si mie in dimineata asta.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cineva tia spart parola.

| UNfriendLY a răspuns:

1) vezi poate ai CAPSLOCKU activat
2) ori e eroare de la yahoo asa ca mai asteaptea putin
3) dai pe FORGOT YOUR PASSWORD, urmeaza pasii acolo, spor.

| Some0ne a răspuns:

Poate cineva ti-a descoperit parola si ti-a schimbat.o
incerca sa iti schimbi parola din nou aici:
http://msg.edit.yahoo.com/......_forgot_pw

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

E cel mai naspa lucru care ti se poate intampla si mie mi s-a intamplat cu contul principal. Inseamna ca ti-au sters contul. Funda? sau vot?

| Mus1k a răspuns:

Vezi sa nu ai Caps Lock activat happy. Mi s-a intamplat si miewinking.

Deci fara capslock activatwinking

sper ca te am ajutat

| camipopa a răspuns:

Intra pe yahoo mail si vezi daca iti merge parola acolo, daca nu inseamna ca nu ai tastat ceva bine sau ti-a schimbat-o cineva. daca vrei sa o recuperezi trebuie sa dai acolo la forget password si sa iti tastezi datele persoanale (trebuia sa le mai tii minte + intrebarile la care trebuie sa raspunzi). succes