| FlorinCiokan a întrebat:

Am o problema cu yahoo, intru pe messenger ma pot loga pot sa vb cu prietenii dar cand vreau sa vad emailurile imi apare sa scriu parola din nou, dupa aceea un cod si dupa aceea sa pun numele unchiului preferat, dar nu mai stiu, cum pot afla numele unchiului daca pot intra pe messenger, Funda! Multumesc si scuze daca nu e categoria perfecta

1 răspuns:
| xNebunulx a răspuns:

Nu cred ca mai poti afla, trebuia sa ti le scrii de inainte pe o hartie