| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa uit un barbat care il iubesc mult,ca nu il pot da afara din suflet nu stiu ce mi-a facut,dar si el cand ma vede ma priveste insistent,sa vada ce fac,si el are nevasta nu pot sa fac vreo miscare, dar nu inteleg de ce se uita asa la mine cand ma vede?

7 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Motivele pentru care oamenii se holbează la tine pot fi multiple.

Asta nu înseamnă că au pentru tine o pasiune ascunsă.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-ai imaginat cam cum ti-ar sta in postura de amanta? Daca nu ai acum ocazia.Un barbat intotdeauna vede intro fata/femeie frumoasa o amanta potentiala.Aceasta poate fi singura explicatie plauzibila.Te place si s-ar putea sa te si vrea.

| Doub a răspuns:

Poate ai ceva pe fata.thinking

| BeckhamRZM a răspuns:

Găsești pe cineva cu care să te potrivești, lasă oamenii care nu au cap.

| Dendoris a răspuns:

Prin lobotomie happy

| silvia94 a răspuns:

Buna
parerea mea este ca ar trebui sa iti gasesti pe altcineva care sa te faca sa il uiti.Din start trebuie sa constientizezi ca intre voi doi nu va fi niciodata nimic pentru ca este casatorit.Dar mai sunt si situatii aparte cand chiar daca este casatorit si se indragosteste de tine..asta este..soarta, destinul, daca crezi in asa ceva bineinteles.Dar cel mai indicat ar fi sa il uiti, asta pentru nu a avea discutii, scaldaluri etc.
Si mai gandeste-te si la o chestie...el poate ca te vrea pentru o zi, o saptamana, o luna..si dupa aia sa se intoarca la nevasta..si mai apoi sa ramai cu buza umflata.
sper sa gasesti calea cea mai buna pentru a iesi din aceasta situatie.
Good luck!

| Anda18x a răspuns:

...posibil sa ii placa de tine.dar trebuie sa iti gasesti linistea, gaseste-ti de lucru tot timpul sa faci cate ceva. functioneaza iti zic din experienta