| Hellena968 a întrebat:

cum poti sa-ti dai seama ca un baiat te iubeste cu adevarat? ca sa nu mai suferim din cauza lor? pentru ca din priemele zile nu-ti poti da seama! funda

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Uita-te in ochii lui

| RAY a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu daca o fata ma iubeste si sunt unele studii care arata ce se intampla cand te indragostesti e sa gasit lucru care poate descopri
un simplu tomograf poate afla daca te iubeste partenerul cum?
pai vezi 2 fotografii, o parte a creierului se activeaza doar cand niste subtante chimice sunt eliberate
daca acea parte a creierului a activa te iubeste inca ceva poti afla daca relatia va dura 3 ani sau pe viata, mai uitate pe discovery science

| Bo0ble a răspuns:

Exact. Din primele zile nu-ti poti da seama. Aceasta se afla cu timpul. Principalul e sa nu te atasezi mult de tot de el ca la urma sa nu suferi mai mult. Daca baiatul se uita la tine cu niste ochi care stralucesc si iti zimbeste, daca vorbeste frumos cu tine, daca te respecta, se intereseaza de tine si de ceea ce faci, te suna sa vada cum te simti, ii pasa sa nu patesti ceva rau atunci fii sigura ca te iubeste cu adevarat*
Funda?