| 080893 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat te iubeste cu adevarat?

13 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Pai dupa modul cum se comporta cu tine, daca este atent, daca vb frumos, daca iti spune vb dulci, dupa privire, sint multe astfel de lucruri care te fac sa-ti dai seama ca intr-adevar te iubeste.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Se vede foarte clar dupa comportamentul lui fata de tine. daca el te iubeste cu adevarata este langa tina cand ai nevoie e el, te face sa fi fericita si are grija de tine big grin

| loredanarotariu a răspuns:

"Cu adevarat" nu ai cum sa iti dai seama. Poti doar sa presupui daca te iubeste sau nu si sa te impaci cu unul dintre aceste doua situatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te alinta mereu si nu poate trai decat in prezenta ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu poate ca vb si se poarta frumos cu mine dar asta nu e de ajuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand va intalniti si el se uita mereu la tine si iti zambeste si ochi lui stralucesc inseamna ca te iubeste :-X!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te va face sa suferi daca te iubeste si te va face sa fii mereu fericita si atunci cad esti trista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama pentru ca : incearca sa te convinca sa stai nai nult pe linga el incerca ca sa itzii fiie tie mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand este gelos pe tine si cand nu fte bate vb frumos cu tine nu se uita duopa altele

| melinda33 a răspuns:

EU CRED CA IUBIREA O SIMTE FIECARE OM DACA EA ESTE...

| pysy29 a răspuns:

Daca baiat te iubeste cu adevarat el va fi alaturi de tine cand vei avea nevoie de el

| Bestgirl_Alysa_1997 a răspuns:

Dupa cum vb cu tine.
daca se comporta frumos cu tine.etc...love strucklove struck :*:*

| lauraa16 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat ar renunta la toate pentru tine... iubirea inseamna jertfa iar jertfa arata cat iubesti iar dragostea ii adevarata cand poti sa o dovedesti