| Adryana_Jrr_2000 a întrebat:

De unde iti dai seama ca un baiat te iubeste cu adevarat?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa ceva e imposibil nu putem simti ce simte alti pentru noi putem presupune prin gesturi, prin ce comportament are, dar nu-i o garantie nici asta

| LoveSleep a răspuns:

Magia sta-n mister.

| OldSoul a răspuns:

Iti dai seama ca atunci cand e cu tine, e foarte deschis, fericit, iti spune si impartaseste totul, e in stare sa faca orice pentru tine, te face sa razi, te priveste cu admiratie, incearca sa iti faca pe plac, si multe altele.

| Goete a răspuns:

Depinde la ce te referi... esti cu el intr-o relatie deja sau nu.
Pe de alta parte, daca deja sunteti impreuna si tu iti pui intrebarea asta, e grav

| LeZizu a răspuns:

Pentru ceea ce e in stare sa faca pentru tine

| beatricejitariu99 a răspuns:

Cand are grija de tine
Cand il vezi ca ii pasa si ca ii e dor de tine
Cand iti da constant atentie
Cand vrea sa stati cat mai mult impreuna
Cand se preocupa intens de ce faci ...cum iti merge sau daca ai probleme
Cand nu iti ascunde absolut nimic
Cand iti spune spontan ca te iubeste
Cand nu ii e rusine cu tine
Cand te face sa razi tot timpul
Sii ar mai fi...dar astea-s mai importante