| Lalylau a întrebat:

Cum sa ascund faptul ca-l iubesc? Adica cum sa m-a comport? sa nu m-a uit mereu la el sau sa fac tot posibilul sa fiu cat mai aproape de el?

6 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

De ce ai vrea sa ascunzi faptul ca il iubesti? Deveniti din ce in ce mai apropiati, nu trebuie sa ascunzi nimic. Daca nu ii spui sau nu ii arati ca il iubesti va crede ca nu iti pasa de el si va gasi pe altcineva. Fa tu primul pas pentru a nu-l pierde! happy

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Daca iti place date la el, daca il consideri prea bun pentru tine, atunci e el un ticalos, daca chiar esti un pic mai fara sani ( adica deloc sau ff putin ), sau cu o fata mai..., fata frumoasa, machiaj, atc, gene false, etc, si o sa ii se ridice " cortu " daca iti reuseste, dragostea trebuie aceptata, nu respinsa

| stef112 a răspuns:

Din pacate nu cred ca exista raspuns la asa ceva daca il placi cu advarat. arata-i astabig grin.succesbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| XxcorixX a răspuns:

De ce sa ascunzi asta? Ti-e teama ca isi va schimba parerea despre tine? Nu incerca sa ascunzi acest fapt dar nici sa il dovedesti fiindca la un moment dat se va afla si atunci ce vei face? Fi in continuare tu,zambestei daca iti zambeste,saluta-l, dar numai daca el o face, altfel ii dai de inteles.Cel mai important:nu incerca sa nu fii tu cand e el prin preajma, nu te da mare sau chestii de genul asta, nu o sa-i placa.Fii mereu draguta si zambareata, dovedestei prin comportament ca esti o persoana placuta si poate te vei trezi cu o propunere. Daca il placi, nu ascunde asta fiindca o alta fata ti-o poate lua inainte.Succes si sper ca te-am ajutat. happy

| DoneDon a răspuns:

Salut! Pai ar trebui sa ii arati ca il iubesti dar daca doresti sa ascunzi faptul ca il iubesti atunci incearca sa fi cat mai indiferenta...dar ar fi mai bine sa ii arati ca il iubesti deoarece, cu timpul, poate gaseste pe altcineva si apoi o sa iti para foarte rau ca nu i-ai spus ca il iubesti la timp happy