| Pavlikusername a întrebat:

Salut
Am si eu o intrebare
Cum sa ma comport cu persoana care o iubesc?

Răspuns Câştigător
| Luiza-Marta_Mindrila_1996 a răspuns:

Usor daca o iubesti si vrei sa ii arati asta zambestei fa-o sa rada cand nu se simte bine du-te si fii alaturi intreab-o daca e ok si fate ca iti pasa nu uita sa nu iti bati joc cu prieteni de ea si incearca sa fi cat mai apropiat de ea.

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fata de persoana iubita trebuie sa te comporti cu multa dragoste.

| Azµre a răspuns:

LA fel ca și înainte să o iubești.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
O iubesti ai un mod special de a o iubi, nu zici tu la oricine te iubeesc, int-un mod mai special.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Daca o iubesti, nu exista un comportament anume... totul vine de le sine - spre exemplu, acea emotie puternica cand persoana respectiva se afla in preajma ta. happy

| negat1ve a răspuns:

Treaba e ca nu alegi tu cum te comproti, ci inimawinking Emotiile, timiditatea si sentimentele fata de acea persoana te va face sa te comporti normal, si daca si ea la randul ei va simti ceva pentru tine, se va comporta la fel ca tine. Totul vine de la sine nu prea e ceva ce trebuie sa inveti sau sa controlezi.Clar vei fi politcos, vei fi un bun ascultator si vei da sfaturi, vei sari primul in ajutor si ii vei respecta orice dorinta/cerere. Dar asta presupun ca se stiai deja... sper!

| Rooksee a răspuns:

Comporta-te frumos.

| kiduţa18 a răspuns:

Comportă-te normal, fi tu însăţi. Fă-o să se îndrăgostească de tine, nu de cineva care pretinzi să fi.

| beautifullie a răspuns:

Nu putem sa-ti spunem noi asta. Te porti asa cum simti

| MayBeWill a răspuns:

Cum ai vrea sa se compoarte si acea persoana cu tinewinking

| Mínoràá a răspuns:

Bună, ne există o regulă. te comporți cum îți vine, dar blând.