| nickmihaiFLOREA a întrebat:

am o intrebare: cum sa ma comport cu o fata care o iubesc si cum s-o fac sa ma iubeasca

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Amice nu ai cum sa faci o fata sa te Iubeasca -aici depinde si de caracteru ei-Ca si la Baieti iubirea din partea unei fete vine in functie de anumite lucruri -Poti sa te porti cu ea cum poti tu mai Bine ca daca nu ai place de tine nu o sa te Iubeasca.Dar pentru inceput daca aveti sau esti oarecum sigur ca aveti Sentimente comune incearca sa fi alaturi de ea sa o sprijini la greu -Fi protector si atent si cu timpu o sa inceapa sa tina la tine si eventual o sa te si Iubeasca!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să fii sincer cu ea, si atent, să vezi ce îi place si ce nu, si să pui mereu plăcerea ei m ai presus de a ta. Succes.