| Nathalie18 a întrebat:

Cum sa discut cu el despre ceea ce as vrea sa imi faca in timpul sexului? In timpul partidei sau inainte? As vrea sa nu ma inteleaga gresit cum ca nu as fi satisfacuta, dar as vrea sa imi acorde mai multa atentie as vrea sa imi propuna chestii noi, as vrea sa vorbim dirty, as vrea sa incerc tot ce am mentionat mai sus, dar am avut o retinere, nu vreau sa ma credea o femeie usoara..si as incerca multe ca altfel intervine monotonia si nu mai e ok. As vrea sa stiu de asemenea ce isi doreste el in afara de sex oral, doar ca nu mi-a zis ca ar vrea si altceva.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fa-i tu ceva diferit, ce ti-ar placea si vezi cum reactioneaza si poate data viitoare initiaza el si tot asa, Discutiile alea :si ce ai vrea sa mai facem in pat? Mi se par moartea pasiunii.

| corbulalbrosu a răspuns:

Discutii axate pe pareri, presupuneri sau dorinte care sa faca parte si ''sfera'' perversiunilor si/sau a fanteziilor sexuale, pot fi intretinute in orice moment al relatiei existente intre 2 iubiti adevarati. Cu putin curaj si o doza de tupeu ''rezonabil'', ai putea sa initiezi chiar tu discutia deoarece in mod absolut sigur iubitul tau nu va fi deranjat sa se angreneze intr-o astfel de conversatie. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Lasă jena deoparte și vorbește cu el deschis, așa cum ai scris aici.
Dacă e băiat descuiat, o să vă înțelegeți. Dacă nu... chiar nu contează ce și când vorbești cu el - mai bine cauți pe altul cu care să rezonezi.

| DonGiani a răspuns:

Pai fi deschisa cu el. Când vine vorba de sex, bărbații nu au probleme în a discuta despre. Succes.

| Ether a răspuns:

Fi deschisa cu el si comunicati. Spune-i tot ce ai scris aici fara nici o jena. Comunicarea este unul din cele mai importante lucruri intr-o relatie.

Răspuns utilizator avertizat
| UsualBoy a răspuns:

Ghici ce? Cel mai bun moment este exact în momentul desfășurării actului sexual...Calcăți pe inimă și preia inițiativa. Încearcă tot felul de jocuri, găsești foarte multe la sexshopuri sau chiar pe net.

| labis a răspuns:

De ce te ar crede o femeie usoara? ce gandire poti sa ai...pfffffffffffffffffff

| jorjache a răspuns:

Sigur
Totul trebuie discutat si facut pentru plăcerea ambilor parteneri. Iar chestii noi, cate o palma si dirty gen"impinge-mi-o" sau "da-mi-o " etc sunt binevenite