| anaa943 a întrebat:

BUNA. cum sa fac un baiat sa ma placa? el sta la casa cam la 20 km departare ..Ma inteleg destul de bine si cu sora lui, de fapt asa l.am cunoscut happy la o petrecere. deci cv idei? niste glumite dragute.

help funda!

5 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

Pai, ai ID lui de mess?
Asa ar fi mai simplu.

| anaa943 explică (pentru Stassy):

Nu il am si char nu stiu cum sa fac rost de el... nici pe sora lui nu o pot intreba ca dupa aia intra la banueli laughing

| bublexfull a răspuns (pentru anaa943):

Si ce deca intra la banuieli? nu asta iti doresti pana la urma?happy

| anaa943 explică (pentru bublexfull):

Sincer nici eu nu mai stiu laughing

| GOtiCKAsasin a răspuns:

Dai numarul tau si invita-l in oras sau spune-i surori lui sal intrebe ce parere are despre tine. Sper ca te-am ajutat