| ByanKa_1860 a întrebat:

happy
Am cunoscut un baiat pe facebook si mi. a cerut id-ul de messenger. Am vorbit putin aseara si azi l.am intrebat doar eu :cf? el : bine tu? eu : bine! Dati. mi si mie niste idei ca sa intru in conversatie cu el.straight face
Nu mai stiu nimiclaughing
Fundita love struck!

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Intreaba`l ce filme ii plac, muzica asc, care sunt hobby`urile lui, ce il pasioneaza, daca ii place sportul, ce fel de fete ii place, apoi daca nu mai ai subiect de discutie inventeaza intrebari comice, cum ar fi" daca ai putea fi presedinte pentru 3 zile ce`ai face''. Asa trece timpul, va cun si mai bine, si el isi face o parere buna despre tine. baftahappy

3 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Păi luțivă cu inceputul Intreabă-l de unde e căți ani are ce.i place și ce nu-i place. Intreabă-l dacă practică ceva ce tu practici. Dacă a avut banchetul sau majoratul intreabă-l cum o fost. Intrebă-l ce o să facă in vacanța asta și restul vine de la sine. happy.

| Helenee24 a răspuns:

Intreaba-l ce muzica asculta, despre hobbyuri, etc.
Eventual, analizeaza-i mai bine profilul de facebook sa vezi daca aveti interese comune or something legat de care sa-l abordezi. Succes happy

| Robert_6755 a răspuns:

Pai...muzica,filme,zi'i intamplari din viata ta, radeti, bateti joc de "rebecca black, justin bieber". Chestii de astea. laughing funda? happy