| Te besk a întrebat:

Cum sa ii dau de inteles ca-l iubesc? >big grin. Dar sa nu spuneti va rog sa fiu naturala ca mereu sunt naturala.Ma refer sa imi dati niste sfaturi adca cum sa ma comport cu el? Si nu vreau sa intru in vorba cu el >deocamdata!big grin

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Gesturile din dragoste vin ele singure, nu te mai stresa atat! Sunt unii baieti care isi dau seama imediat, nu e nevoie sa te dai peste cap ca sa inteleaga ei asta!

| Te besk explică:

Dau fundita:X

| zanesiprintese a răspuns:

Ca-l iubesti? Pai sunteti impreuna? Ah, da, poate ca iti place de el. Este o mare confuzie intre a iubi si a place pe cineva! Bate apropouri...

| spot a răspuns:

Mie spre exemplu imi atrag atentia fetele dragute care nu prea se baga in seama cu mine. incearca sa-l abordezi direct. inainte de a-l aborda afla cateva chestii despre el. eu ma bazez uneori pe seductia in functie de zodie. afla ce zodie este, afla cum il poti seduce, dupa care treci la fapte... thinking bafta multa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sint 'n modalitati aflai nr de tel trimitei sms cu id ascuns verificai reactia analizeaza si dupa aceia trage si concluzia daca trebuie sai spui ca tu esti persoana din spatele sms-lor