| St3au2 a întrebat:

vreau si eu niste sfaturi cum sa ma comport cu o fata, nu imi dau seama deloc, eu o iubesc foarte mult dar totusi nu imi dau seama cum sa ma comport cu ea.crying

Răspuns Câştigător
| anytimeanywhere a răspuns:

In primul rand trebuie sa-i atragi atentia sa stie ca existi. Dupa trebuie sa-i arati ca o placi nu stiu o inviti undeva...iar daca te refuza nu renunta asa usor in general fetelor le place sa insisti dar bine nu prea mult pentru ca dupa devii enervant.Succes

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Lol,tocmai ai pus emoticonul care plange, chiar asa de disperat esti dupa ea? Tu ai crescut in jungla? nu stii cum sa te comporti cu o fata, de iti trebuie sfaturi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POi in primul rand ii vorbesti frumos daca cineva se ia de ea iai apararea si cam atat
P.S. daca te roaga ceva o ajuti cu mare placere vreau si o fundita big grin