| Ddyyaa94 a întrebat:

Cum sa intru in vorba cu un baiat de la mine din scoala fara sa par insistenta si obsedata? ( i-a zis o prietena ca-l consider dragut)

4 răspunsuri:
| denisa_8961 a răspuns:

Pai. poti incerka prin a te imprieteni cu prietenii lui si asa mai vorbesti cu el ii ceri mai tarziu idd-ul - hey vrei sa-mi dai id tau? si mai cominucati pe mass si cand va intalniti la scoala inventezi si tu un subiect ca sa te bagi inseama pe langa el de obicei asa fac eu si functioneaza succes si daca nu merge ca sa stii mai are balta peste si la asta ma refer la baieti deci nu-ti fie frica de un refuz

| teo3 a răspuns:

Exista mai multe variante simple pentru asta.
1. Te lovesti involuntar de el si te iei de el.
2. Te duci la el si ii spui: Sunt atrasa fizic de tine.
Tu alegi, bafta.happy

| Andra_5738 a răspuns:

Deci gaseste si tu o scuza intreba de vreo prietena de a ta daca a vazut-o si dupa continui cu "tu ce faci, sanatos ecc " gasesti tu!

| incepatoare a răspuns:

Pentru inceput poti doar sa-l saluti pana isi va da el interesul, adica daca baiatul e de tine trebuie sa faca el primul pas sau daca faci tu primul pas trebuie sa dai dovada si de oleaca de indiferenta ca sa nu pari insistenta!