| CoolPix a întrebat:

Cum fac sa intru in vorba cu un baiat foarte dragut din scoala mea? el are clasa vis-a-vis de mine, il vad mereu, dar problema este ca nu stiu ce sa-i spun... vreau doar sa fiu prietena cu el deocamdata. Dar nu stiu ce sa vorbesc cu el, ce sa-i spun! Va rog ajutati-ma DAU FUNDA happy

1 răspuns:
| Aura_5997 a răspuns:

-Hei! Uite un vechi truc pe care il folosesc mereu:fa rost de id lui, apoi adauga'l si trimite'i doar lui un mesaj ceva de genul "O melodie.careva? scuze de mass" si daca iti raspunde. ii multumesti si incepeti sa va cunoasteti big grin