| Tzucu a întrebat:

kiss
Cum sa va spun... eram foarte indragostita de un baiat, dar cu timpu mi-am dat seama cum e el de fapt si am incercat sa-l "uit". in vara asta am cunoscut un baiat dar e din alt judet. stam departe, ne intelegem foarte bine, vorbim pe mess, la telefon. dar no, vezi tu e naspa asa, :d desii il iubesc big grin.
Acuma nu demult am stat cu un baiat din scoala mea. dar am stat doar asa la vrajeala la discoteca, si ziua eu nu-l bagam in seama la scoala.
Dar vezi tu zici ca nu-mi place cand il vad cu alta la scoala sa o cuprinda sau din astea. Deci chiar nu inteleg, pan la urma daca simt ceva pentru el. nici eu nu stiu. happy

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Poate nu il placeai si acum tiai dat seama k iti place. atunci cand pierzi pe cineva iti dai seama cat il iubesti.

1 răspuns:
| AddeAndre14 a răspuns:

Pai cu siguranta nu il placi pentru ca daca il placeai il salutai ettc...nu stiu ce sa iti mai spun dar mai gandeste-te