| maryse_9270 a întrebat:

cum se poate excita un baiat, dar fara ca fata respectiva sa faca sex cu el?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Aseaza-te deasupra lui, lasa-l sa iti puna mana pe sani si freaca cu grija de junior si efectul e garantat

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Pai da, se poate! :x Prin petting :p Saruturi pe tot corpul, un masaj, masturbare reciproca. Ai grija insa sa nu-l exciti prea tare pe respectivul si sa vrea sa o faceti. Oricum, de putut se poate;) Cauta mai multe informatii pe net despre ''petting'' si ''sex fara penetrare''. Niste articole interesante gasesti si pe site-ul www.seximus.ro

| MMihai a răspuns:

Dar de ce nu vrei să îl lași în pace și vrei să îl exciți?

| Picasso a răspuns:

Aaaaa nebunaticoo vrei sa il intaratzi smug
Pai.acuma depinde si de tupeu big grin
hmm ai gherutze foloseshtele pe spatele lui dar slooww sa nu fi animala!
Jocul la lobul urechi! Mushcatul dar tooot slow si cu portzia tongue!
acum intervine si tupeul! daca nu estiasa rushinoasa se poate continua si mai departe...
succes rasfatatoo!

| Picasso a răspuns:

laughing hai faaaattaa ca nu zicem la nimeni! secretul nostru!
aici nu afla nimeni tongue >big grin

| missbee a răspuns:

Băieții reacționează foarte bine la stimuli vizuali. E suficient să îi faci și un striptease, și o să observi imediat cum îi accelerează bătăile inimii, și îi vine cheful de joacă. Simțul tactil de asemenea... funcționează. Lasă-l să te atingă și obții rezultate.

Și totuși, dacă nu vrei să duci la bun sfârșit toată treaba, de ce vrei neapărat să îl exciți? Nu e ca și când ar fi fată și își revine în 2 minute... Ori ai de gând să duci la bun sfârșit ce ai început, ori nu mai începe deloc. De obicei băieții reacționează urât când sunt lăsați cu ochii în soare.

| JohnnyBi a răspuns:

Misca-te lasciv pe langa el, ca si femeia barbatul are zone erogene cum ar fi urechile, gatul, abdomenul/pectoralii la unii, coapsele, in spatele genunchilor, in zona incheieturilor la maini. desi daca dai cu fundu pe langa treaba lui (imbracati) o sa aiba un boner destul de repede.

| UPT a răspuns:

Ca sa faci sex cu el, trebuie sa fie deja excitat, ca sa aiba o erectie. Deci consider ca trebuie reformulata intrebarea.

| TheSol a răspuns:

rolling on the floor))
Da, dar dacă il exciţi o să vrea sa faceţi şi sex.
Ai grijă! laughing)

| fofinha a răspuns:

Pfff. dar de ce vrei sa l exciti daca nu vrei sa te culci cu el? ca sa te culci cu el trebuie sa il exiti intai dar daca nu ai de gand sa o faci nu are rost sa il exciti si sa l lasi asa.saracul baiat! lool

| StopTheWar a răspuns:

Daca il musti de 2 ori de gat iti zic eu ca se uda tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma excita wallpaperele pentru Windows 7. Daca stii sa fotografiezi locuri interesante din natura sau le ai cu Photoshop-ul atunci sa ma anunti, ca tare bine e!

| maryse_9270 explică:

Multumesc tuturor! Dar nu era pentru mine.era pentru o prietena:*

| kiss_5197 a răspuns:

Baietii se excita foarte usorlaughing
o tinuta sexi si niste miscari lente dar iutismug este de ajunshee hee