| Dyony01 a întrebat:

Ce excita cel mai mult un baiat happy:d? fundita love struck

Răspuns Câştigător
| xxxname a răspuns:

Pe un baiat cel mai mult il excita fetele care sunt prea indraznete, sau prea tacute...Si depinde, de exemplu eu citeodata ma inerver cind sunt fara dispozitie, si cineva imi pune intrebari, si nu ma lasa in pace.winking Cred sa-ti fie de folos.happy

8 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

O sa-ti dau un rasp simplu si complet: o fatawinking

| User a răspuns:

E a 3-a sau a 4-a intrebare de genul asta pe ziua de azistraight face

| Vali87 a răspuns:

Depinde de pct sensibile ale unui baiat. Mie de exemplu imi place la nebunie ca fata sa se joace la cu lobul urechii mele, ma excita la nebunie. Sau o varianta mai deocheata in timp ce il saruti pe baiat ii masezi penisul cu mana. Astea in afara de sex bineinteles tongue.

| Silviu591 a răspuns:

O fata happy

| BMihai a răspuns:

Sexul o r a l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu big grin sa ascultam expertele tongue

| zuzu333333_4283 a răspuns:

Eu cred ca mai trebuie sa vezi arhiva caci int asta a mai fost pusa odata

| florintheb a răspuns:

O fata cand face felatie unui baiatbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin