| Briannaa12 a întrebat:

Bună! Cum va dați seama că bărbatul/ femeia din fata voastră e bun(a) la pat pana sa ajungeți la sex? Sunt atenta și eu la anumite semne, pot intui și eu observând anumite gesturi/ comportamente, dar sunt curioasa după ce va orientați voi happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se face test drive apoi trag concluzia cum sta cu randamentul & comfortul

| CostinAlamariu a răspuns:

Cui naiba ii pasa? De parca "bunatatea la pat" o sa te viziteze in spital cand o sa ai probleme.
Ce ar fi sa tratam oamenii ca pe niste...nu stiu... oameni? Si nu ca pe niste jucarii sexuale pentru proprile fantezii dubioase.

| Marius22222222222 a răspuns:

Cum saruta cum ma atinge.u?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei

Eu cred ca trebuie sa il cunosti in primul rand, din ce descrii tu iti poti face maxim o idee si cam atat

| MValentin a răspuns:

Eu mă orientez dupa sentimentele de grija si iubire ce mi le oferă, dacă simt asta crede-ma actul sexual nu are cum sa fie altcumva decât plăcut/scump.
Adică să fim sinceri... de ce ai căuta in 2021 o persoana super experimentata la pat pentru placerea celor 5 minute, fata de una ce iti poate oferii ore întregi de placere.

| 25girl a răspuns:

-după aspectul fizic, dacă este într-o forma fizică bună atunci sunt șanse mari să fie bun/bună în pat(nu este general valabil)
-după vârstă, 30+ au experiență în acest domeniu
-daca doar prin săruturi și atingeri "inocente" reușește să trezească în mine dorința.

| str1tz123 a răspuns:

Mai Diano, ne-am dat pe lesbianism?!