| Chrisstine a întrebat:

cum vi se pare ca prietenu meu (1 saptamana impreuna) si-a tatuat numele meu pe umar?thinking fiind primul tatuaj permanentthinking fundita:*

Răspuns Câştigător
| panterareasiagresiva a răspuns:

Wow. ceva mai rar intalnitlaughing laughing. probabil ca tine la tine...happy si chiar daca aveti 1 saptamana impreuna...cine stie te cunoaste mai de mult timp? daca te cun de mai mult timp e clar ca te yub love struck fara sa-ti zica de atunci demult.mda. depinde nu toti sunt la felll rolling on the floor!

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,vrea sa te convinga pe tine de ceva.
Vrea sa fii convinsa ca te iubeste,ca vei fi pe veci in viata lui(dupa o saptamana),sa-ti creeze un climat de siguranta.
Ca sa obtina pe urma tot ce isi doreste el!
Personal,ma indoiesc de sinceritatea gestului lui si, daca nu ai fost impreuna cu el sa-l vezi tu facandu-si tatuajul permanent, te sfatuiesc sa fii foarte atenta. Poate incepe sa se decoloreze.
Si tatuajul si dragostea lui mare in fata refuzurilor tale!
Ai grija.

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pfuaiiiiii.oribil rolling on the floor Am patit si eu exact ca tinee rolling on the floor tot la fel eram de vreo saptamana impreuna si si-a tatuat numele meu pe brat rolling on the floor) si apoi nu mai stiu cu ce m-a deranjat pe mine de m-am despartit de el. Asta e viatalaughing E clar ca o sa regrete pentru tatuajul ala. laughing

| GuessWho_8607 a răspuns:

E un gest de cocalar. Daca tine la tine, nu asta e modul prin care trebuie sa-ti arate asta. Poate foarte bine sa : se comporte frumos cu tine, sa te protejeze, sa te respecte. (eu cred ca lucrurile astea sunt mai importante). Putea la fel de bine sa-si tatueze un tractor, drujba, coasa...etc laughing

| StillMissYou a răspuns:

Este foarte dragut dar prea devreme eu nu stiu dacA Eu asa vedea ca prietenu meu isi va facea tatuaja asa repede mas gindi ca cam se grabeste dar oricum asta arata ca tine la mine si ma iubeste :-)

| Sn1p3r a răspuns:

Are planuri mari cu tinehappy

| JoMo a răspuns:

1)Te iubeste foarte mult
2)Idiotenie,prostie(putin probabil)
3)Ar vrea sa se casatoreasca cu tine si crede ca sunteti suflete pereche

| VariantaVerde a răspuns:

O sa regrete iti zic eu...mai ales ca a facut aceasta alegere dupa o saptamana de relatie.O sa apara si probleme in Paradis.Numai bine

| Sisanu a răspuns:

Am mai intalnit un caz identic dar tipul era beat cand si-a tatuat numele respectivei iubite.E clar cred ca esti prima lui prietena.

| Mella311 a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situatie ca tine, am stat cu un baiat 2 luni, dar dupa 5 zile si-a tatuat numele meu si acum a ramas cu el laughing) nu mi se pare ceva matur in chestia asta. ei nu se gandesc ca o sa ramana cu tatuajul acela toata viata lor si cand o sa vina vremea sa se insoare ce crezi ca o sa zica viitoarea nevasta? sau ii trece si numele ei? sa faca o lista cu femeile care le-a avut, direct pe piele laughinglaughing

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru Mella311):

Mamaa ce mi-a placutt raaspunsul tauurolling on the floor)).dar chiar ai dreptatelaughing))) Poate ca se va insura cu o fata cu numele tatuajului si ii va spune Uitee mi-am facut acest tatuaj pentru tinerolling on the floor

| Mella311 a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Daa, daca gaseste o fata cu acelasi nume, daca nu... o sa faca o lista laughing fostul meu prieten are 2 nume de fete ( pe al meu si al fostei lui prietene) 1 nume de baiat ( fratisu` ), numele lui si 2 nume de fete ( sora si verisoara, au acelasi nume) laughing deci...listaaa laughing cand s-o insura o sa treaca si numele nevestei si o impaca si aia e laughing. mai esti cu el? :* puup

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru Mella311):

rolling on the floor)).euu daca mai sunt cu baiatul ala?laughing)))))))

| Mella311 a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Da...acum am vazut ca sunt 2 persoane diferitelaughing scuze happy intrebarea era pentru ceea care a pus aceasta intrebare laughing

| Chrisstine explică (pentru Mella311):

Da mai sunt cu el :-d