| Mirunikuuu a întrebat:

Intrebare intrebatoare :
Cat ar costa sa-mi tatuez un fluture pe umar, tatuajul fiind semi-permanent?

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

50 lei

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Iti recomand sa nu faci un tatuaj deloc.Pentru ca este un pacat, scrie in Biblie, dar si Biserica Ortodoxa a dat porunca!

| Mirunikuuu explică (pentru untu):

1. Nu sunt de religie ortodoxa. De ce as asculta 'porunca' lor?
2. Eu vreau sa imi fac tatuaj semi-permanent. Daca eu fac un pacat, facandu-mi un tatuaj care cu timpul va trece, dar cei care si-l fac permanent si au 30?

| untu a răspuns (pentru Mirunikuuu):

Biblia spune asa:,, Sa nu va faceti taieturi in carne pentru un mort si sa nu va faceti slove sapate pe voi. Eu sint Domnul!"(Levitic 19:28)