| Viviluka a întrebat:

Cum vi se pare voua agitatia aceasta dupa TPU si nu numai dupa toate site-urile aproape. Intrebari de tot genul "ce sa ii cumpar prietenului/prietenei mele ". Nu stiu de ce mie imi da o dispozitie vesela asa cand vad cata lume indragostita si ca este foarte frumos sa simtit asta. Stiu ca va ganditi ca sunt super indragostita dar nu.Sunt indragostita dar baiatul nu e tocmai potrivit adica pe romaneste nu suntem impreuna. Asa nu asta conteaza. Vreau sa stiu ce credeti voi despre aceasta sarbatoare Valentin's Day. Mie una imi place la nebunie!

1 răspuns:
| LeontinAndrei a răspuns:

In primul rand aceasta sarbatoare nu este ortodoxa, ci este catolica. Oricum ar fi personal imi pare o aberatie si este un alt motiv de a cheltui bani. De ce nu se face o categorie undeva unde sa se puna o singura data intrebarea respectiva si acolo sa-si dea fiecare cu parerea. In 5 minute am vazut aceeasi intrebare de vreo 3-4 ori si deja incepe sa ma calce pe nervi.