| AbC_4616 a întrebat:

Buna!
Cunosc un baiat de vreo 2 ani si. m-am indragostit de el.
Petrecem foarte mult timp impreuna, vorbim mereu, dar el ma considera printre cei mai buni prieteni ai lui si nu cred ca vrea sa strice prietenia.
Cum as putea sa ii arat ca vreau sa fim impreuna?

[apropo. el stie ca imi place de el. >:" ]

2 răspunsuri:
| Maria_8455 a răspuns:

Draga Irina, daca el stie ca tie iti cam place de el si pana acum nu a reactionat in sensu sa se apropie de tine poate ar trebui sa fie un semnal de alarma ( poate nu vrea mai mult decat o prietenie de la tine) daca vezi si din partea lui semne ca te place atunci cred ca ar trebui sa purtati o discutie in care sa va lamuriti totusi ce simtit unul pentru celalalt. Succes!

| AbC_4616 explică:

Am uitat sa zic ca si el imi da semne ca si cum i'ar placea de mine...