| Nyuh a întrebat:

Buna big grin
Am impresia ca prietena mea cea mai buna place un baiat laughing
Nu sunt sigura dar eu asa cred. Se tine mult dupa el mereu sta cu el vorbesc il ajuta cu diferite chestii ii ia apararea.
E foarte suparata cand o ignora sau ceva aproape ca incepe sa planga. Ce sa i fac ca sa o placa mai mult?

Mersi anticipat happy

1 răspuns:
| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Pai faza naspa e ca tu cam nu ai ce sa faci nu il poti obliga sa o placa...dar eu as zice sa ii zici acelui tip ca prietenei tale ii place foarte mult de el si ca face tot posibilul sa ii atraga atentia si intreaba-l daca si el o place pe ea. Apoi nu stiu, pune-i pe amandoi fata in fata si zi acelui tip ca preitenei tale ii place de el si intrebal de fata cu prietena ta daca o place si probabil el o sa zica da, sper...Baftaa