| Andreea3219 a întrebat:

Buna:d Am nevoie de ajutor:
Azi ultima ora nu am facut- asa ca eu si prietena mea am chemat trei baieti la noi in clasa( nu dau nume), printre care si un baiat care se cam da la mine. O prietena l-a intrebat daca ma place si el a raspuns:Hmmm...nu.la care prietenul lui: Hai mai esti prost, faza la care "admiratorul " meu s-a incruntat si s-a lasat linistea.Parerea mea este ca ma place pentru ca imi tot da bomboane, azi cand l-am intrebat daca vine la noi in clasa s-a uitat asa frumos la mine, la un moment dat ma luase si dansam in gluma, azi cand am iesit afara m-a aparat de unul de-a 9-a si se tot da pe langa mine. Voi ce parere aveti?:d(fundita

3 răspunsuri:
| MEMO a răspuns:

Woow.
Te place dar nu in felu in care zici aaa eu il plac pe ala nu stiu ce.
Te place si siar da si sufletu pentru tine si ar face ori ce ca sa te faca sa zambesti happy.
Si s-a uitat frumos la tine cand iai spus sa vina la tine in clasa pentru ca era fericit cai dai atentie happy.
Stiu toate astea pentru ca asa am fost si eu odata sad ''am fost'' sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 13 ani si l-am batut pe unu de 10 ca o injura si ii dadea cu piciorul in fund la o fata din clasa care o placeam um pumn in coiae si 2 la coaste is destul de mare 1, 78 si ea o zis multumesc si o plecat am ramas cu ochii in soare, in gand "in */**** matii da eu te scap de unu de a 10 si am luat si in fata si tu pleci doamne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca te place, dar e mai timid in legatura cu sentimentele happy