| Andreea3219 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutorul vostru:azi la ultima ora am chemat 3 colegi la ultima ora dintre care: unul de care tocmai se despartise prietena mea( care era in clasa), al doilea fostul meu iubit, si celalalt un baiat care cred ca ma place. O colega de la noi in clasa i-a spus prietenei mele in gura mare ca se potriveste cu fostul si ca ar trebui sa se impace si amandoi s-au simtit prost, apoi colega mea s-a luat de fostul meu iubit si i-a spus ca cica ce am vazut la el si el s-a suparat si eu i-am zis:Ce a fost intre mine si el a fost nu te intereseaza pe tine, am tinut la el si acum asta e.(colega mea a tacut). Dupa, prietena mea l-a intrebat pe presupusul admiratror al meu daca ma place si el cica :Hmm.nu.la care fostul iubit al prietenei mele:Hai mai esti un prost, si "admiratorul " s-a incruntat. Parerea mea este ca ma place pentru ca mi-a dat bomboane si astazi cand l-am intrebat daca vine la noi la ultima ora s-a uitat la mine frumos si a zis ca da:Xlove struck, dupa care atunci cand am iesit afara unu de a 9-a vroia sa ma tranteascam si el mi-a luat aparareabig grin:XNU stiu ce sa zic va pup (fundita):*

Răspuns Câştigător
| girlloveboy a răspuns:

Parerea mea este ca da te place se vede dupa gesturile pe care le facehappylove struckeste tandru si foarte grijului
daca il placii si u incearca sa vb deschis cu el doar voi 2 ca daca sunte`ti mai multi poate se simte naspahappy si daca e timid cat mai bine sa fiti amn2happy
succes:*

1 răspuns:
| mariabest a răspuns:

Depinde ce simti pentru el, daca il placi fai ochi dulci si o sa te invite la un moment dat in oras SUCCES