| Andreea3219 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutorul vostru:azi la ultima ora am chemat 3 colegi dintre care: unul de care tocmai se despartise prietena mea( care era in clasa), al doilea fostul meu iubit, si celalalt un baiat care cred ca ma place. O colega de la noi in clasa i-a spus prietenei mele in gura mare ca se potriveste cu fostul si ca ar trebui sa se impace si amandoi s-au simtit prost, apoi colega mea s-a luat de fostul meu iubit si i-a spus ca cica ce am vazut la el si el s-a suparat si eu i-am zis:Ce a fost intre mine si el a fost nu te intereseaza pe tine, am tinut la el si acum asta e.(colega mea a tacut). Dupa, prietena mea l-a intrebat pe presupusul admiratror al meu daca ma place si el cica :Hmm.nu.la care fostul iubit al prietenei mele:Hai mai esti un prost, si "admiratorul " s-a incruntat. Parerea mea este ca ma place pentru ca mi-a dat bomboane si astazi cand l-am intrebat daca vine la noi la ultima ora s-a uitat la mine frumos si a zis ca da:Xlove struck, dupa care atunci cand am iesit afara unu de a 9-a vroia sa ma tranteascam si el mi-a luat aparareabig grin:XNU stiu ce sa zic va pup (fundita):*

Răspuns Câştigător
| ady90 a răspuns:

Pai... din cate imi spui tu aici..."admiratorul" tau te place big grin
daca si tu il placi pe el...baftawinking

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Scuze, n-am inteles exact ce vrei sa aflibig grin daca te place? daca da parerea mea e ca dahappy iar daca si tu il placi ar fi bine sa-i spui pentru ca e posibil sa formati un cupluhee heebatting eyelashes

| MEMO a răspuns:

Loool.
Nam inteles nimicaa...
rolling on the floor

| AlecSa_5470 a răspuns:

E probabil ca "admiratorul" sa te placa, sau nu. Faza cu "Hmmm... Nu." ori asta e adevarul, ori e mai rusinos de fel.

Iar "prietena" ta... nu prea e o prietena adv!

Incearca sa il cunosti cat de mult poti pe "admirator" sau incearca sa afli cat mai multe despre personalitatea lui de la un bun prieten de al lui!

Succes!

Funditsoaiee big grin?