| anonim_4396 a întrebat:

Buna :d am niste prieteni si mie imi place de un baiat sh lui ii place de mine dar nu ieshim din cauza ca el o sa plece in spania si ew raman in romania... el este decat in vacanta am facut un pariu cu el sh ew am pierduth si eu trebuie sa fac ceva ca sa-i scol pl... imi puteti spune ceva cum i-o pot scula big grin mersibig grin

5 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Omgwtfbbq, cine scrie asa? Fi-r-ar a naibii de limba romana stearsa si anosta, ma bucur ca o colorezi tu si ca o faci mai "c00L".

Mai bine fi sincera si spune ca ai pierdut intentionat pariul ca-ti place de el...
Am auzit ca masinile rapide atrag baietii, oare sa mai fie ceva ce poate ca sa excite un baiat? Nop, nu cred.

| MuñequitaLoka a răspuns:

Cati ani ai?

| toxicandy96 a răspuns:

Nu l-am pierdut intentionat big grin

| toxicandy96 a răspuns:

Mai am inca 14 zile la dispozitie :d si daca nu fac aia a zis ca-mi el mie ceva sad

| Deeiiow a răspuns:

Wow! ai doar 14 ani? e keva ciudat! totusi! inventeaza keva! nu stiu... scuze cat`i spun dar e cam stanjenitor sa scrii asta pee un site vizualizat de multi! dar oricum succes! gaseste keva! gandeste!