| melinda33 a întrebat:

am o mica problema.Prietena mi-a de cind se intilneste, nu comunica cu mine asa cum mai demult, ieshim foarte rar afara, cind ii propun spune ca iesa cu prietenul ei, asa de mai multe ori a facut, mie nu imi este placut...Prieten este Prieten, dar nu trebuie sa uite si de prietena sa apropiata fiindca ea vine la mine dupa sfaturi, si imi povesteste tot puteti sa-mi dati ceva sfaturi ce sa fac in asa situatie? ANTICIPAT!

5 răspunsuri:
| medgirl a răspuns:

Hey.trebuie sa o intelegi, adica ca isi iubeste prietenul, dar in aceasta situatie doar ea(prietena ta)ar putea schimba ceva, pentru asta insa trebuie sa faca diferenta dintre prietene si iubit, incearca sa vorbesti cu ea, poti s-o iei pe departe, de exemplu: Buna, stii de la un timp incoace, ne-am c-am indepartat una de cealalta, eu zic sa ieshim afara, sa vorbim si sa clarificam lucrurile!(eu asa as proceda)

Sper ca ti-am fost de folos si mult succes!

| Happyness a răspuns:

Cam asa e cand iti gasesti un iubit. dar nu trebuie sa uite si de prietenia voastra de mult timp.sugereaza i sa iasa si cu tine mai mult timp nu numai cu pr ei fiindca vrei sa stai cu ea s amai vorbiti sa etc, nu cred ca se va supara iar dk se va supara, nu ti este prietena

| vlaaddd a răspuns:

Tulai Doamne.

| melinda33 explică:

WTF:Invata-te sa citesti, apoi fa observatiiwinking
※ Georgiαnα ※:Mersi mult :*

| WTF a răspuns:

Buna, incearca sa iti corectezi greselile de gramatica dupa care formuleaza corect ( eu unul nu am inteles mai nimic) si o sa iti raspundem cu mare placere.Succes!