| madycumada a întrebat:

deci iar am o problema chestia e ca acum o luna un baiat cata mi-a spus ca ma place si asa dar si mie imi placea de el si imi era rusine sa ii recunosc adica mai degraba frica pentru ca imi era teama sa nu isi bata joc de mine. In timpul in care el imi facea "declaratii de dragoste" el era impreuna cu prietena mea cea mai buna. In saptamana de vacanta de pasti ne-am intalnit si m-a luat in brate si nimic mai mult dar el era impreuna cu prietena mea. In alta zi dupa ce se intorsese prietena mea de la tara el se dadea la mine cand nu se uita prietena mea. Ei 2 s-au despartit din cauza mea si el tot imi spunea la telefon ca nu merita nici macar un pupic pentru ca a facut in asafel incat sa nu ma cert cu prietena mea si asa si atunci mi se parea amuzant. Dupa un timp ( o saptamana-2) nu ma mai baga in seama si acum de la un timp ba e suparat pe mine ba nu vorbeste cu mine si nu stiu care e motivul pentru ca nu sta sa vorbeasca spune ca trebuie sa plece ca joaca fotbal sau prinsea sau etc.
Martia avem amandoi sport si se uita mai mereu la mine si in pauze la fel.
Credeti ca inca mai tine la mine? Se poate sa il fi ranit atat de tarecrying?
mentionez ca e cu un an mai mic decat minehappy

2 răspunsuri:
| Laly_4113 a răspuns:

EU zic sa il lasi in pace si oricum daca iti place de el renunta. Daca se dadea la tine cand era de fapt cu prietena ta atunci n-are rost sa ii raspunzi. Cat despre faptul ca l-ai suparat poti sa il lasi o sa-i treaca

| bubblesx a răspuns:

Spune-i ca iti plc de el[ lui si prietenei tale ]
Eh.thinking
Cerei o explicatie de ce se poarta asathinking
Si nu conteaza varsta:*!-