| Vlad0123 a întrebat:

Intrebari:1)Samsung S3650 corby are accelerometru?

2)Dar samsung S5230 star?

3)Voi ce ati alege dintre cele doua:vreau sa stiu dupa criteriile:1.design; 2.dotari; 3.rezistenta; 4.pret.

P. S:La pret vreau sa stiu concret preturile ambelor modele fara abonament la unul din magazinele orange, vodafone, cosmote. Dau fundita persoanei care imi va raspunde la toate intrebarile.

Răspuns Câştigător
| bn13kgula a răspuns:

Sincer te sfatuiesc sa te orientezi fie spre tel fara touch fie ceva cu touch dar mai scumpe pentru ca astea se strica repede. daca te uiti pe forumuri multa lume vinde star-uri pentru ca nu sunt bune. accelerometru au amandoua. bafta la cumparaturi.