| Vlad0123 a întrebat:

Intrebari:1)Samsung S3650 corby are accelerometru?

2)Dar samsung S5230 star?

3)Voi ce ati alege dintre cele doua:vreau sa stiu dupa criteriile:1.design; 2.dotari; 3.rezistenta; 4.pret.

P. S:La pret vreau sa stiu concret preturile ambelor modele fara abonament la unul din magazinele orange, vodafone, cosmote. Dau fundita persoanei care imi va raspunde la toate intrebarile corect.

3 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

Telefonultau.eu

acolo ai video cu telefoanele prezentate in romana si jos gaseti forum cu pareri...

| gabi11000 a răspuns:

Alegerea mea si eu un sfat ca si eu le-am avut pe amandoua si faptul ironic a fost ca Samsung S5230 star m-a tinut mai multwinking