| Vlad0123 a întrebat:

Intrebari:1)Samsung S3650 corby are accelerometru?
2)Dar samsung S5230 star?
3)Voi ce ati alege dintre cele doua:vreau sa stiu dupa criteriile:1.design; 2.dotari; 3.rezistenta; 4.pret.
P. S:La pret vreau sa stiu concret preturile ambelor modele fara abonament la unul din magazinele orange, vodafone, cosmote. Dau fundita persoanei care imi va raspunde la toate intrebarile.

Răspuns Câştigător
| FreeSpirit_3224 a răspuns:

Samsung s3650 nu are accelerometru (folosesc acest telefon). Nu iti pot da detalii despre celalalt tel. dar iti pot da cateva sfaturi:

- Daca te decizi la corby, sa nu iti cumperi corby alb (vin stricate din fabrica). Au mai probleme cu soft-ul si display-ul. Au patit-o foarte multi.
- Daca vrei telefonul la liber, nu il cumpara de la Vodafone. Ei il vand mai scump decat la un magazin normal de electrocasnice si in plus ti-l dau codat urmand sa ti-l decodeze cu un cod (care de multe ori nu functioneaza...)