| alllexaaaaa a întrebat:

Buna!big grin dau funda daca ma ajutati cu mica mea "problema". de o luna sunt cu un baiat... pe care il cunosteam de mult.totul a decurs minunat. si asa e si in continuare. numai ca uneori. cand mi-e lumea mai draga apare cate una care se da ori sora cu el ori vreo prietena de la nasterelaughing) el tot la mine vine, ma ia in brate, ma saruta, dar ma simt aiurea sa stiu ca aia face orice sa iasa ii evidenta(si o face cu nesimtire) si pana la urma e baiat... si ii mai scapa si lui niste gesturi. pentru el nesemnificative dar pe mine ma deranjeaza.cum as putea sa scap de acest gen de fete? sau cum as putea sa ii atrag eu atentia mai mult.'? de vorbit cu el am vorbit, si mi-a zis ca eu contez. ca el doar face caternca in gask. si ca el nu are vre. un gand. dar as vrea niste sfaturi pentru mine. care sa ma poata ajuta in privinta acestor fete

6 răspunsuri:
| 1micdamare a răspuns:

Eu zic sa le parasti lu' Cancan!
sau nu, mai bine lu' Daniel Buzdugan sau Ernest!
sau si mai bine sa faci ca Simona Sensual!

| BMihai a răspuns:

Salutare
ceea ce spui tu aici este 100% gelozie pura din partea ta happy

incearca sa il lasi in pace sa gestioneze singur astfel de situatii, practic sa ai incredere in el.
treaba este simpla, daca face fata situatiei fara sa te minta/sa te insele inseamna ca merita dragostea ta in schimb daca cedeaza presiunii acelor fete inseamna ca este inca un tip care nu stie altceva decat pasarica puppy dog eyes

bafta

| alexandrakarina a răspuns:

Si eu am cam avut acelasi gen de situatie ca uh dar inceraca sa vezi dac tine cu adevarat la tine...si atunci abia sa iei decizia definitiva.insa nu te prpi la acele fete pentru ca poate existe si invidia ca nu e cu ele ci cu tine, crede-ma ca invidia in zilele noastre e mare

| AmelieIdk a răspuns:

Actioneaza exact asa cum fac si ele. Dar fi discreta, nu iti schimba atitudinea brusc. Altfel o sa isi dea seama. Si nu ii mai arata lui ca iti pasa asa de tare si ca esti un pic geloasa. Prefa-te ca nu iti pasa ca tipele alea se dau la el. O sa le ignore automathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se imi intampla

| Andreeea_2574 a răspuns:

Aceste fete sunt invidioase pe relatia tacu el mai precis sunt invidioase pe tine ca esti cu el. Din moment ce el ti-a spus ca tu contezi nu are nici un rost sa iti faci griji. El te iubeste pe tine iar daca doamne fereste l'ar seduce una din asta doar de dragul de a vastrica relatia iar el ar ceda tot la tine va veni iar pe ea o vaconsidera o nimeni si o usuratica care i s-a lasat pradawinking Succes in relatiewinking